info@cerpadlaavrty.cz         +420 603 948 254

O nás

Základní kameny firmy TOPENÍ ČERPADLEM s.r.o položil pan Jiří Mazur, který zahájil v roce 1995 podnikatelskou činnost jako fyzická osoba. V podstatě by se dalo říci, že jsme v České republice patřili mezi průkopníky tepelných čerpadel. V době, kdy mnoho lidí ještě ani nevědělo, co je tepelné čerpadlo, jsme již instalovali první tepelná čerpadla a získávali cenné zkušenosti. Rok od roku se firma rozrůstala, vybudovala si nové výrobní a skladovací prostory a během pár let se stala významným a respektovaným dodavatelem v oblasti vytápění tepelnými čerpadly.

V roce 2008 jsme předvedli poprvé na mezinárodní výstavě Infotherma své nové systémové řešení bezprašného vrtání geotermálních vrtů pro tepelná čerpadla. Postupem času jsme se více a více věnovali vzduchovým tepelným čerpadlům neboť se jejich parametry výrazně zlepšovaly a poměr cena/výkon se začal přiklánět směrem k vzduchovým tepelným čerpadlům.

Našim zájmem bylo vždy poskytovat zákazníkům služby v co nejvyšší kvalitě a efektivitě, kterou docilujeme školením prodejního a montážního týmu a vývojem nových trendů vč. jejich zaváděním do praxe.

Tým odborných pracovníků Vám nabízí maximální servis v oblasti tepelných čerpadel.

Fotografie